Як оформити замовлення

Вибір товару

Обрати необхідні товари можна:

  • обравши відповідний розділ в головному меню
  • перейти на сторінку каталогу товарів

Обрати матеріали за кольором можна на сторінці “карта кольорів”. Якщо треба обрати однакові за кольором матеріали певної категорії, то зручно у фільтрах обрати назву кольору. Всі товари з однаковою назвою кольору будуть співпадати за відтінком, навіть якщо на фото здається, що є відмінність. На більшості сторінок товарів ви знайдете рекомендовані комплектуючі, в тому числі каркаси до чашок. Зверніть увагу, що для вибору розміру чашки необхідно скористатись інструкцією.

Якщо в процесі оформлення замовлення у вас виникли питання або знадобилась допомога, напишіть нам у будь-який зручний месенджер +380978999944.

Оформлення замовлення

Обрані товари треба додати в корзину та вказати кількість. Дочекайтесь кілька секунд та переконайтесь, що корзина оновилась після зміни кількості.

Правильно та уважно заповніть контактні дані.

На вказаний вами номер телефону прийдуть реквізити для оплати або підтвердження відправки накладним платежем. Смс прийде від brabox.

Відправка замовлень відбувається два рази на день: в 13:00 та 17:00.
Замовлення, підтверджені та оплачені до 14:30 з великою вірогідністю будуть відправлені в день оплати по черзі. Інші замовлення комплектуються по можливості в день замовлення або на наступний день. Всі вечірні замовлення відправляються наступного дня в обід.

Додаткова інформація та допомога

Будь-які питання можна поставити написавши у Viber/WhatsApp/Telegram +380978999944, електронну пошту manager@brabox.com.ua або Instagram.

В робочий час з 9.00 до 17.00 в будні дні відповідь прийде протягом 30 хвилин. В інший час може прийти з затримкою.

Перейти в магазин