Оплата та доставка

Варіанти оплати

  1. Оплата з карти будь-якого банку на розрахунковий рахунок в міжнародному форматі. В призначенні платежу (якщо є відповідне поле) необхідно вказати номер замовлення.
  2. Безготівкова оплата з розрахункового рахунку за повними реквізитами на рахунок згідно рахунку-фактури. Магазин працює з фізичними та юридичнимо особами (ТОВ, ФОП).
  3. Наложений платіж у відділенні “Нової пошти”. Враховуйте комісію транспортної компанії за здійснення горошового переказу.
  4. Міжнародні замовлення оплачуються онлайн з будь-якої карти світу. Посилання для оплати буде відправлена після погодження способу та вартості доставки.

Варіанти доставки по Україні

  1. Служба “Нова пошта”. Відправки здійснюються два рази на день: 13:00 та 17:00. При відправленні в обід замовлення зазвичай прибувають в місто отримувача наступного дня. На відправку о 13:00 потрапляють гарантовано замовлення, оплачені, але не відправлені в попередній день, а також затверджені та оплачені до 11:00 ( не гарантовано).
  2. Служба “Укрпошта”. Щоденно після 17.00
  3. ДОСТАВКА В ІНШІ КРАЇНИ: Локальна пошта через “Укрпошту”. В даному випадку ви отримаєте посилку в найближчому поштовому відділенні вашого міста.

Варіанти доставки по світу

  1. Міжнародну доставку здійснюємо через “Укрпошту”. В даному випадку ви отримаєте посилку в найближчому поштовому відділенні вашого міста.
Перейти в магазин