Відмінності резинок для білизни

При виборі резинок дуже важливо не просто взяти бретелі і якесь оздоблення, краще вже на першому етапі розібратися в функціональних особливостях резинок і вибрати повний набір придатних для обробки різних ділянок виробу.

БРЕТЕЛЬ

Краще вибирати комфортну не тугу бретель шириною 8 мм для маленьких розмірів, 10 мм для основних середніх, 15-20 мм для великих розмірів та важких грудей. Бретель повинна добре тримати груди, але при цьому бути досить еластичною (розтягуватися і повертатися назад при послабленні натягу), пластичною (ви берете в руку і вона легко складається м’якими фалдами, не «відстрибує»), з гарним плетінням з вивороту (в ідеалі ворсова) поверхню у вигляді «ромбиків». 

СТАНОВА РЕЗИНКА

Дуже важливий вид резинки. Вона повинна забезпечити хорошу підтримку грудей, але і не бути надмірно жорсткою, не пластичною. В іншому випадку разом з підтримкою ви отримаєте дискомфорт і вироби стане непридатним для носіння. При цьому станова резинки при всій своїй щільності і пружності все ж таки повинна бути пластичною і легко змінюватися в руці.

ОБРОБКА

Оздоблювальна резинка для верху трусиків та бюстгальтера. Ця резинка має бути в ідеалі не ширше 10-12 мм, дуже добре розтяжною, дуже комфортною. Підтримка має бути мінімальною, але при цьому все одно в ідеалі сильніше, ніж навколо ніг, деякі дуже розтяжні гумки грають злий жарт і виріб просто не тримається на талії або стегнах

Обробка для трусиків. Найтонша, найчастіше в’язана (на відміну від попередніх тканих резинок), ажурна. Функціональне навантаження лише у тому, щоб забезпечити облягання трусиків навколо ніг без зайвого тертя та передавлювання. Ширина 8 мм і менше. 

Трикотажна бейка «пополамка». Альтернативний варіант всіх оздоблювальних резинок, крім станової. Краще вибирати м’яку, добре розтяжну, однорідну.

Тонка еластична тасьма для фестончастого краю мережива. Цим видом резинок найчастіше нехтують новачки. Однак це важливий елемент, відсутність якого може зіпсувати вигляд виробу. Резинка для прилягання фестону мережива. Вузька 3-6 мм в’язана або силіконова.                                                    

Резинка бретелечна

Оздоблювальна резинка для білизни

Трикотажна бейка “пополамка”

Широка резинка (спортивна)