Обираємо сітку

Питання про те, як розібратися у різноманітності видів сіток на нашому сайті, звучить досить часто. У цій статті ми хочемо виділити основні особливості кожної.

Сітка Alicante – найм’якіша шовковиста сітка виробництва Італія. Розтягується в обидві сторони, проте, як і всі сітки, у довжину тягнеться трохи більше (це принцип виробництва всіх сіток, вони в’яжуться, як светр). Після деформації сітка повертає первісний вигляд. Саме цей різновид підходить не тільки для білизни, а й для купальників, фабрика надає результати тестування на стійкість до агресивних середовищ.

Ширина 150 см

Склад: Polyamide 80%, Elastan 20%

Щільність: 65 гр/м2

Сітка С158 – ще один різновид матової м’якої білизняної сітки виробництва Латвія. За якістю мало чим поступається Alicante. Різниця трохи відрізняється тактильно.

Ширина 150 см

Склад: PA 83%, Elastan 17%

Щільність: 64 гр/м2

Сітка С90 – сітка з блиском на поверхні. Блиск не виглядає занадто штучно, це мікрочастинки, які швидше роблять поверхню не стільки блискучою, скільки глянсовішою. На темних відтінках блиск трохи помітний.

Сітка С197 – варіація матової м’якої сітки з більш привабливою ціною.

Сітка С161 дуже щільна, але легко драпірується, пластична сітка з товстих ниток.

Ширина: 180 см

Щільність 180 гр/м2

Сітки С182, С183 – сітки з основою С197 та акуратним напиленням флок. Такий вид напилення добре тримається на основі, створюючи при цьому відчуття, що сітка трохи щільніша. Яке б завдання ви не ставили перед сіткою, в нашому асортименті завжди знайдеться те саме.